(0) |
Плоска кухонна витяжка Minola HPL 612 WH обладнана одним двигуном потужністю 80 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря становить 450 м3/год, що дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
Дизайн витяжки
Витяжка плоскої форми нагадує вбудовану, але вона набагато компактніша. Попри це, пристрій не поступається своїми характеристиками та якістю витяжкам інших типів. Невелика висота дозволяє легко вбудувати цю модель під навісну шафу. Завдяки цим властивостям витяжка практично непомітна на кухні, тому можна сказати, що вона просто створена для маленьких приміщень. Частина конструкції пристрою, яка повинна бути прихована від очей, повністю ховається в шафі, а робоча частина залишається на увазі і органічно доповнює загальний дизайн. Відкрита частина витяжки виготовлена із фарбованого металу білого кольору. Цей матеріал, крім візуальної привабливості, дуже легкий у догляді та має високу стійкість до зовнішніх впливів.
Механічне керування
Механічний перемикач керування розташований збоку. На ньому знаходяться кнопки перемикання швидкостей та увімкнення/вимкнення освітлення.
Освітлення
Витяжка для кухні обладнана LED-лампою потужністю 1.5 Вт. Саме світлодіодні лампи є найкращим вибором для додаткового освітлення кухонної поверхні, оскільки вони дозволяють суттєво знизити витрати на електроенергію, а також мають високу світловіддачу.
Алюмінієві фільтри
Кухонна витяжка Minola HPL 612 WH обладнана двома захисними алюмінієвими жировими фільтрами. Вони виготовлені з декількох шарів алюмінієвої сітки, що забезпечує надійний захист двигуна та інших деталей від попадання жиру та бруду. Очищення алюмінієвих фільтрів слід проводити кожні 2-3 місяці вручну в мильному розчині або посудомийній машині.
Витяжка може працювати у двох режимах:
Швидкість роботи пристрою
Витяжка має три швидкості роботи різної продуктивності. Рівень шуму пристрою становить 56-63 дБ, що вважається комфортним значенням.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8.5 х 59.5 х 44 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Вага в упаковці | 4.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 63.5 х 48.5 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/80 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 1 х 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюминиевый фильтр |
| Продуктивність, куб. м/год | 450 |
| Комплект постачання | Вытяжка Микрофиша Монтажный комплект Обратный клапан Энергокарта Гарантийный талон Инструкция |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.