(0) |
Minola
Міжнародний проект науково-технічних і конструкторських розробок названий на честь унікальної перлини, крапельної форми MINOLA.
За старовинною давньогрецькою легендою принести MINOLA додому означало забезпечити сім'ї достаток і незмінну удачу.
Smart. Simple. Easy
Відбиваючи цей символізм у результатах своєї діяльності, під брендом MINOLA об'єдналася команда професійних дизайнерів, технологів та інженерів. Уже сьогодні їхні спільні ідеї втілені в товарах з особливою сучасною філософією Smart. Simple. Easy.
Світовий тренд стилю життя
Виправдана функціональність кожної одиниці товару в будь-який асортиментній групі — ось стрижнева вигода MINOLA.
Весь світовий досвід виробничої діяльності, відгуки споживачів і вимоги, які ставляться до функційності, були поставлені на службу пошуку балансу: Якісно/Доступно/Просто та зручно.
Атланти добробуту
Цінності, яким відповідає кожна модель MINOLA:
Smart — розумне рішення побутового завдання з мінімальним бюджетом.
Simple — простий набір зрозумілих функцій.
Easy — легкість і довговічність в експлуатації.
MINOLA — це не просто товари. Це новий світовий тренд стилю життя — інвестиції у виправдану функційність.
MIX вигід
Виправдано — ви інвестуєте тільки у виконання потрібних завдань. Не переплачуєте за зайві опції, які тягнуть за собою додаткові витрати.
Функціонально — комплектація кожної моделі виконує основний спектр побутових завдань. Ефективно та якісно.
Стильно — дизайн модельного ряду розроблений з урахуванням легкої сумісності з будь-яким інтер'єрним рішенням.
Сучасно — весь світ сьогодні живе згідно з трендом Smart. Simple. Easy, зберігаючи свій добробут.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 73.5-106.5 x 59.4 x 37.8 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 x 58 х 31 см |
| Ширина, см | 59.4 |
| Рівень шуму, дБ | 62 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х230 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2×1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Пластикова гофра 2 м, діаметр 15 см Гарантійний талон Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.