(0) |
Бренд MINOLA названий на честь унікальної перлини крапельної форми.
У каталозі товарів MINOLA представлені кухонні витяжки, духові шафи, варильні поверхні, кухонні мийки та аксесуари. Компанія постійно розширює асортимент, доповнюючи його найпопулярнішими на ринку позиціями.
Розробка продукції під маркою MINOLA ведеться на основі найпрогресивніших технологій і з урахуванням сучасних вимог екологічної безпеки.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 x 59.5 x 29.7-46.5см см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 x 64.5 x 26.5 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 52 - 61 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/65 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | 2х2 Вт LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Мікрофіша Енергокарта Інструкція |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.