(0) |
Витяжка ROMA 60 WH LUX має стандартні параметри, які підійдуть для очищення невеликих приміщень.
Водночас білий колір витяжки дасть змогу підібрати відповідну за стилем духову шафу або варильну поверхню, а також підійде майже під будь-який інтер'єр.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14 х 60 х 50 см |
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 49.9 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1x100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | 2х40 Вт |
| Продуктивність, куб. м/год | 400 |
| Комплект постачання | Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон Перехідник |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.