(0) |
Максимальне очищення повітря з Eleyus LOTUS 1000 60
Представлена модель витяжки від виробника Eleyus дає змогу ефективно видаляти забруднене повітря в приміщенні. Це можливо завдяки сучасним технологіям, які використовує бренд під час виготовлення пристроїв цього сегмента. Витяжка Eleyus LOTUS 1000 60 — це саме той агрегат, у якому чудово поєднані доступна ціна, якісне складання всіх механізмів і корпусу, а також довговічність роботи, яка перевірена безліччю користувачів. Продуктивність пристрою становить 1000 м³/год, чого досить для повного очищення повітря в приміщенні.
Стильний дизайн
Eleyus LOTUS 1000 60 може похвалитися не тільки технологічністю, а й сучасним зовнішнім виглядом, завдяки якому витяжка гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Простота ліній корпусу, універсальний колір конструкції, а також компактні габарити, дають змогу знайти для такого агрегату місце в кожному домі. На панелі керування є механічні клавіші для взаємодії з пристроєм і його параметрами. Додатково є дві галогенні лампочки для підсвічування.
Найкращі характеристики
Щоб робота агрегату була ефективною, дві швидкості допомагають настроїти функціонування двигуна залежно від ступеня забруднення повітря. Також є зворотний клапан, який також збільшує результативність роботи витяжки та допомагає швидко впоратися з очищенням. У процесі очищення бере участь алюмінієвий жироуловлювальний фільтр, який впливає на склад очищеного повітря. З цим фільтром, апарат працює в режимі відведення повітря, а для рециркуляції використано вугільний фільтр.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.8 х 59.6 х 27.6 - 45 см |
| Вага | 5.72 кг |
| Вага в упаковці | 6.84 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 x 62.5 x 38 см |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 47.8 - 58.5 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/270 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Галоген: 2х35 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий-жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка діаметром з 150 мм на 120 мм Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.