(0) |
Лаконічний дизайн та компактний розмір – перше, що привертає увагу до цієї висувної витяжки. Але так само закохують інші характеристики цієї моделі.
5-шаровий жировий фільтр ефективно очищає повітря від диму і запахів. Потужності 1200 куб.м цілком достатньо для домашнього використання. Ви обираєте із трьох швидкісних режимів, щоб витяжка працювала інтенсивно, коли це потрібно, та економила ресурси, коли є така можливість.
Стильний дизайн моделі доповнюють дві галогенні лампи. До того ж приємне яскраве освітлення створює особливу атмосферу на кухні та робить приготування ваших улюблених страв ще зручнішим.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.1 х 52 х 27 см |
| Вага | 7 кг |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 54 х 28 см |
| Ширина, см | 52 |
| Рівень шуму, дБ | 58 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Кількість/потужність моторів | 1 / 200 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED лампы |
| Тип фільтра | 5-угольный жировой |
| Продуктивність, куб. м/год | 1200 |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.