(0) |
В руках майстрів своєї справи будь-який матеріал приймає потрібну форму, адже приречений стати шедевром. Творча команда ТМ ELEYUS згуртувала в собі як раз таких професіоналів, тому не дивно, що з їхньої легкої руки ми можемо насолоджуватися черговим витвором дизайнерсько-технічного мистецтва — кухонною витяжкою ELEYUS VERTICAL 470. Довершені лінії металу високої якості не залишать жодних сумнівів, що власник цього надсучасного виробу — стильний чоловік із добрим смаком.
Кухонна витяжка ELEYUS VERTICAL 470 стане не просто бездоганним доповненням кухонь у стилі модерн, хай-тек або мінімалізм — вона стане з ними єдиним цілим. Витяжка покрита високоякісною порошковою фарбою, яка захищає метал від корозії й робить дуже довговічним. Зручний механізм відкривання передньої панелі забезпечить легкий доступ до фільтра.
Периметральний тип втягування разом із продуктивністю турбіни 470 м³/год змусить Вас назавжди забути про неприємний запах, пару, дим або гаряче повітря на Вашій кухні. Не турбуйтеся, якщо Ваша кухня має утруднене під'єднання до вентиляційної шахти — режим рециркуляції, який доступний витяжці ELEYUS VERTICAL 470, чудово впорається з очищенням повітря без потреби його відведення назовні. Щоб забезпечити режим рециркуляції, треба обладнати витяжку вугільним фільтром ELEYUS FW-154 і залишити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення. Кухонна витяжка ELEYUS VERTICAL 470 обладнана лампою розжарювання, яка ефективно та м'яко освітить Вашу кухню й подарує безліч затишних вечорів у колі рідних. Механічне керування витяжки надзвичайно просте у використанні й довговічне, тому слугуватиме Вам багато років, як і сама витяжка.
Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS, на відміну від конкурентів, надає 5-річну гарантію на всю продукцію. Гарантія підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
Крокуйте в ногу з часом, будьте на гребні хвилі, станьте об'єктом для наслідування — прикрасьте свій будинок кухонною витяжкою ELEYUS VERTICAL 470 і насолоджуйтеся її бездоганною роботою довгі роки!
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 67-90.5 x 59.6 x 27 см |
| Вага | 6.8 кг |
| Вага в упаковці | 9.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52.5 х 34.5 х 44.5 см |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 38.5 - 58.9 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 10 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/135 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Лампа розжарювання: 1x25 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий-жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 470 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажні шурупи та дюбелі Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.