(0) |
Лише з плином часу ми розуміємо, що домашній затишок, спокій і комфорт рідних — безцінні речі, які стоять на першому місці в житті, а наше житло — не тільки безмовні кам'яні стіни, адже кожна оселя має душу. І якщо душею дому однозначно є домашнє вогнище, кухня, то її серцем без вагань можна назвати кухонну витяжку Bora 1200 LED SMD 90 від ТМ ELEYUS.
Ця сучасна та високотехнологічна витяжка, безумовно, стане не тільки вашою незамінною помічницею, але і справжньою прикрасою кухні. Великою перевагою кухонної витяжки Bora 1200 LED SMD 90, безсумнівно, є те, що її бездоганний і ретельно продуманий дизайн ідеально увіллється в кухню будь-якого стилю. Незалежно від того, чи є ви шанувальником вишуканої класики, чи захоплюєтеся новомодними стилями хай-тек і модерн, або ж взагалі ви фанат скандинавського, італійського чи прованського стилю оформлення — кухонна витяжка Bora 1200 LED SMD 90 претендує на гідне місце у вашій кухні та у вашому житті. Металева частина кухонної витяжки Bora 1200 LED SMD 90 покрита високоякісною порошковою фарбою, що захищає метал від корозії.
Завдяки кухонній витяжці Bora 1200 LED SMD 90 ви назавжди забудете про сторонні запахи у вашому домі, адже її продуктивність становить 1200 м³/год, що дасть змогу очистити повітря на кухні від пари, диму та гарячого повітря за лічені хвилини, і ви знову зможете насолоджуватися приємними митями в колі рідних. Витяжка обладнана двома світлодіодними лампами, які мають тривалий термін роботи та споживають мало енергії. Інженери-розробники ТМ ELEYUS плідно попрацювали над тим, щоб механічне керування витяжки було максимально зручним і зрозумілим для використання та водночас надійним і довговічним. Крім того, кухонна витяжка Bora 1200 LED SMD 90 стане ідеальним рішенням для власників кухонь з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти, адже має можливість працювати в режимі рециркуляції. Щоб забезпечити режим рециркуляції, потрібно обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW — E15100 і залишити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення.
Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS, на відміну від конкурентів, надає 5-річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 76-119 х 89.3 х 49.8 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 70 х 97 х 46 см |
| Ширина, см | 89.3 |
| Рівень шуму, дБ | 69.1 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED SMD: 2 x 3 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий п'ятишаровий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1200 |
| Комплект постачання | Витяжка Перехідник для повітроводу 12/15 см Жировий фільтр Монтажні болти Зворотний клапан Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.