(0) |
Декоративна кухонна витяжка Minola HVS 6232 700 LED обладнана одним двигуном потужністю 100 Вт. Максимальна продуктивність приладу в режимі відведення повітря становить 700 м³/год, що дає змогу ефективно видаляти випаровування, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
Ця витяжка може працювати у двох режимах:
Алюмінієвий фільтр
Кухонна витяжка Minola HVS 6232 700 LED обладнана одним захисним алюмінієвим захисним фільтром. Фільтр витяжки виготовлений із 3 шарів алюмінієвої сітки, які забезпечують надійний захист двигуна та інших деталей приладу від потрапляння жиру і бруду. Очищення алюмінієвого фільтра треба проводити кожні 2-3 місяці вручну з використанням мильного розчину або в посудомийній машині.
Дизайн приладу й освітлення
Виготовлена в стилі hi-tech кухонна витяжка Minola HVS 6232 700 LED ідеально вписується в сучасний інтер'єр завдяки комбінації скла та металу. Крім цього, на скляній декоративній панелі приладу розміщене сенсорне керування, що робить витяжку ще більш технологічною. У нижній частині корпусу розміщені 2 світлодіодні лампи загальної потужності 2 Вт, які на сьогодні є найбільш економічними, а також екологічним джерелом світла.
Швидкості роботи приладу і таймер
Витяжка Minola HVS 6232 700 LED має 3 швидкості роботи, вибір яких впливає на продуктивність роботи приладу. Перша швидкість роботи витяжки використовується за низької інтенсивності випарів, рівень шуму приладу становить 55 Дб, що вважається комфортним значенням у денну пору. Третя швидкість роботи використовується за високої концентрації парів, які утворюються в процесі приготування їжі. Також прилад обладнаний функцією таймера, по закінченні часу роботи якого витяжка вимикається автоматично.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.7-87.7 х 59.5 х 34.4 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Вага в упаковці | 7.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40 х 63 х 35 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 x 1 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Пластиковий адаптер Монтажний комплект Гарантійний талон Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь Скло |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.