(0) |
ELYUS LOTUS 1000 — це телескопічна витяжка від ТМ ELEYUS, одна з новинок 2020 року.
Продуктивність витяжки становить 1000 м³/год, що дає змогу очистити повітря в кухні площею до 25 м². Крім того, доступним є режим рециркуляції повітря. Для його забезпечення треба обладнати витяжку двома фільтрами ELEYUS FW E-14 і залишити вільним вихід повітря в приміщення кухні.
Витяжка обладнана двома галогенними лампами потужністю 35 Вт кожна. Механічне клавішне керування витяжкою є простим, зручним і надійним. На корпусі розміщені дві клавіші: перемикач швидкостей (2 швидкості) та клавіша ввімкнення/вимикання світла.
Корпус витяжки ELEYUS LOTUS 1000 — класичний для телескопічних витяжок ТМ ELEYUS, його висота становить 138 мм, що дає змогу легко вбудувати її в стандартний модуль для вбудованої техніки. Витяжка представлена в розмірі 49.6 см. Сучасний і надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю й дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні напрямні нового покоління, характерні риси яких — нульове зажирення та легкий хід панелі.
Як і на всю продукцію ТМ ELEYUS, на кухонну витяжку ELEYUS LOTUS 1000 діє гарантія 5 років.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.8 х 49.6 х 27.6-45 см |
| Вага | 5.72 кг |
| Вага в упаковці | 6.84 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 x 52.5 x 38 см |
| Ширина, см | 49.6 |
| Рівень шуму, дБ | 58.5 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/270 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Галоген: 2 × 35 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка з Ø 150 мм на Ø 120 мм Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.