(0) |
Вбудована кухонна витяжка ELEYUS INTEGRA точно не залишить вас байдужими, адже вона не просто забезпечує ефективне очищення повітря від небажаних запахів, а є стильним та оригінальним рішенням для вашої кухні. Рішення інженерів-конструкторів дозволить повністю вбудувати ELEYUS INTEGRA 1200 LED SMD 70 у кухонну шафу, не впливаючи вагомо на дизайн кухні. Видимою залишається панель управління із загартованого скла із дзеркальним ефектом, покрита високотемпературною керамічною фарбою, яка підкреслює лаконічність та елегантність інтер'єру.
Витяжка ELEYUS INTEGRA 1200 LED SMD 70 продуктивністю 1200 м³/год легко поглинає небажані запахи, дим та пару на кухні площею до 25 м², роблячи свіжим та чистим повітря у вашому будинку. Витяжка обладнана п'ятишаровим алюмінієвим фільтром, що поглинає більше жиру та випарів та захищає двигун. При ускладненнях з підключенням до вентиляційної шахти, ELEYUS INTEGRA доступний режим рециркуляції, який за наявності двох вугільних фільтрів ELEYUS FW — E15100 та вільного виходу повітря з турбіни у простір приміщення назавжди розв'яже цю проблему.
Реалізовано оригінальне дизайнерське рішення для підсвічування робочої зони завдяки вбудованій світлодіодній стрічці в лицьовій панелі ELEYUS INTEGRA. Стрічка LED SMD одночасно споживає мало енергії та розширює площу освітлення варильної поверхні завдяки широкому куту розсіювання в 170 º, що дуже зручно в процесі приготування. Світлоелементи дають природне м'яке світло, є найбільш сприятливим для організму та забезпечують мінімальне навантаження на зір.
Сенсорна панель управління є вагомою перевагою кухонної витяжки ELEYUS INTEGRA 1200 LED SMD 70 Завдяки пульту дистанційного керування вам буде легко та зручно вибирати потрібні режими роботи та освітлення. Завдяки опції «таймер відключення» сучасна витяжка ELEYUS INTEGRA 1200 LED SMD 70 автоматично вимкне освітлення та турбовентилятор через 5 хвилин.
Команда TM ELEYUS впевнена у якості своєї продукції, тому забезпечує користувачів гарантією 5 років на всю техніку. Гарантія підкріплена широкою мережею сервісних центрів на території всієї України та роботою сервісного відділу на підприємстві, які завжди готові проконсультувати та допомогти, що робить обслуговування легким та комфортним.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 70 х 29.5 см |
| Вага | 8.1 кг |
| Вага в упаковці | 9.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 x 75 x 32.5 см |
| Ширина, см | 70 |
| Рівень шуму, дБ | 69.1 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка: 6 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий п'ятишаровий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1200 |
| Комплект постачання | Витяжка Перехідник для повітроводу 12/15 см Жировий фільтр Монтажні болти Зворотний клапан Інструкція |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.