(0) |
Стильна витяжка MINOLA — чудово впишеться в дизайн вашої кухні. Конструктивні особливості повновбудованої витяжки.ТМ MINOLA дають змогу комфортно працювати з усією поверхнею плити.
Швидкість легко перемикається з допомогою кнопкового керування.
Витяжка працює як у режимі відведення, так і в режимі рециркуляції повітря.
Максимальна продуктивність у режимі відведення 1000 куб. м/год, що дає змогу повністю очистити повітря в кухонному приміщенні.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.7 x 72.5 x 29.1 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Вага в упаковці | 8.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 x 78 x 34 см |
| Ширина, см | 72.5 |
| Рівень шуму, дБ | 72 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/200 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 x 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Енергокарта Мікрофіша Гарантійний талон Інструкція |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.