(0) |
Висока якість і функціональність, бездоганний стиль і простота у використанні — все це характеризує продукцію ТМ ELEYUS. Одним із досягнень команди інженерів-розробників торгової марки є телескопічна кухонна витяжка Storm G 700 LED SMD 60 WH, яка не тільки ідеально доповнить кухню в будь-якому стилі, але й стане Вашою незамінною помічницею.
Телескопічна кухонна витяжка Storm G 700 LED SMD 60 WH має багато переваг, які не залишать байдужим навіть найвибагливішого покупця. Насамперед варто зазначити, що висота вбудованої частини становить лише 138 мм, що дасть змогу без зусиль вмонтувати витяжку в стандартну шафку для вбудованої техніки. Однак конструктори ТМ ELEYUS зробили практично неможливе — помістили в цей надкомпактний корпус високопотужну турбіну продуктивністю 700 м³/год, що не має аналогів на сучасному ринку кухонних витяжок. Сучасний і надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю й дизайну, а висувна телескопічна панель із загартованого скла забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні напрямні нового покоління, відмітними рисами яких є нульове потрапляння на них жиру та легкий рух панелі.
Зручне й надійне механічне керування зробить користування витяжкою суцільним задоволенням. Витяжка Storm G 700 LED SMD 60 WH обладнана двома світлодіодними лампами, вмикати та вимикати які можна не тільки головним вимикачем, але й через висунення панелі. Лампи мають тривалий термін експлуатації (понад 25 000 годин) і споживають мало енергії. Світлоелементи класу SMD виробляють природне м'яке світло, яке є найсприятливішим для організму, та забезпечують мінімальне навантаження на зір. Крім того, лампи належать до поширеної контактної групи GU10, що дає змогу в разі потреби придбати лампу в будь-якій крамниці освітлювальної техніки та з легкістю замінити. Також варто зазначити, що витяжка Storm G 700 LED SMD 60 WH м'яко, але ефективно освітить Вашу кухню без потреби ввімкнення самого пристрою.
Кухонна витяжка Storm G 700 LED SMD 60 WH може працювати у двох режимах — у режимі відведення повітря й рециркуляції. Саме режим рециркуляції назавжди розв'яже проблему очищення повітря в приміщеннях з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції, треба обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW — E14 і зробити вільним вихід повітря з турбіни у простір приміщення.
Команда ТМ ELEYUS подбала, щоб компактний корпус телескопічної витяжки Storm G 700 LED SMD 60 WH вмістив у себе всі можливі переваги, а 5-річна гарантія з високим рівнем сервісного обслуговування позбавила Вас непотрібних клопотів на довгі роки.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.8х59.6х27.6-45 см |
| Вага | 7 кг |
| Вага в упаковці | 8.15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Серия | Storm |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38х64х24 см |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 50.2 - 61.8 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15/12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х150 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED SMD 2х3 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий (жировий) Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Перехідник патрубка (15/12 см) Жировий фільтр (2 шт.) Монтажні болти Зворотний клапан Інструкція |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.