(0) |
BREEZE 470 50 — це телескопічна витяжка від ТМ ELEYUS, одна з новинок 2020 року. Ця витяжка є інженерно-конструкторським рішенням, яке дало змогу досягти оптимальних показників продуктивності без підвищення споживаної потужності пристрою і, відповідно, без подорожчання товару.
Завдяки власним дослідженням і розробкам були змінені конструкції корпусу турбіни та крильчатки. Нова конструкція лопатей і профілю корпусу дала змогу збільшити продуктивність пристрою, не змінюючи споживану потужність двигуна. Крім того, торгова марка почала використовувати електродвигуни зі споживаною потужністю 110 Вт, що мають набагато вищий ККД (який покращився до 20% додатково). Всі ці нововведення дали змогу дістати нову кухонну витяжку продуктивністю 470 м³/год без істотних конструктивних змін і збільшення споживаної потужності приладу.
Витяжка обладнана лампою розжарювання потужністю 25 Вт. Механічне клавішне керування витяжкою є простим, зручним і надійним. На корпусі розташовані дві клавіші — перемикач швидкостей (2 швидкості) і клавіша вмикання/вимикання світла.
Корпус витяжки ELEYUS BREEZE 470 50 є класичним для телескопічних витяжок ТМ ELEYUS, його висота становить 17.8 мм, що дає змогу легко вбудувати її в стандартний модуль для вбудованої техніки. Витяжка представлена в розмірі 50 см. Сучасний і надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю й дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні напрямні нового покоління, характерні риси яких — нульове зажирення та легкий хід панелі.
Як і на всю продукцію, ТМ ELEYUS діє гарантія 5 років.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.6-45 x 49.6 x 17.8 см |
| Вага | 4.48 кг |
| Вага в упаковці | 5.48 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52 х 24 х 37 см |
| Ширина, см | 49.6 |
| Рівень шуму, дБ | 58.9 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/110 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Лампа розжарювання: 1х 25 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 470 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Монтажні шурупи та дюбелі Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.