(0) |
Компанія Interline пропонує побутову техніку ексклюзивної якості, оскільки її виробництво ведеться на лініях, сконструйованих з урахуванням останніх технологічних досягнень.
Усі виробничі потужності відповідають вимогам:
Витяжка INTERLINE DELI WH A/60/2/T здатна очистити за годину 600 куб. м повітря. До того ж, модель обладнана механічним керуванням і LED-освітленням.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 х 59.5 х 29.6 - 46.3 см |
| Вага | 7.4 кг |
| Вага в упаковці | 7.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27 х 65 х 33 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 59 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2 x 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий касетний |
| Продуктивність, куб. м/год | 600 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.