(0) |
Поліуретанова піна
Ефективність унікальної технології AdaptAir і алюмінієвих жирових фільтрів збільшується завдяки особливій поліуретановій піні, яка дає змогу усунути до 98% всіх жирових частинок й інших забруднень і сприяє досягненню класу поглинання А.
Світлодіодна підсвітка
Світлодіоди забезпечують гарну й ефективну підсвітку варильної поверхні та є важливим естетичним і функціональним елементом на кухні. Світлодіоди слугують утричі довше, ніж інші джерела світла, і дбайливо витрачають електроенергію.
Рециркуляція повітря
У режимі рециркуляції витяжка втягує повітря, просочене димом і запахами, фільтрує його та повертає в кухню. У разі, якщо відведення повітря на вулицю або у вентиляційну шахту будинку недоступне, рециркуляція може стати найкращим вирішенням. У такому разі повітря, просочене димом і запахами, проходить через вугільний фільтр, який утримує всі забруднення, і повертається назад до кухні. Рециркуляційні витяжки часто використовуються в багатоквартирних будинках, де відведення повітря на вулицю часто проблематичне. Залежно від інтенсивності використання витяжки, вугільний фільтр необхідно замінювати один-два рази на рік.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 60.2-75.2 х 60 х 33.5 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 15.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 54.5 х 66 х 39.5 см |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/183 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 1 х 3 Вт |
| Тип фільтра | Алюминиевый |
| Продуктивність, куб. м/год | 608 |
| Комплект постачання | Вытяжка Эксплуатационные документы Гарантийный талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.