(0) |
Компактність
Телескопічна витяжка ELEYUS BREEZE 1000 50 вирізняється вдалим поєднанням потужної турбіни та компактного корпусу. Інженери до деталей продумали конструкцію витяжки для мінімальних просторових витрат на вашій кухні, адже її вбудована частина становить усього 138 мм, що дає змогу вам із легкістю вбудувати її в стандартні модульні системи.
Продуктивність
Чисте та свіже повітря гарантоване, оскільки ELEYUS BREEZE 1000 50 має потужну турбіну з продуктивністю 1000 м³/год. Інтенсивність втягування ви зможете регулювати самостійно, оскільки є дві швидкості, а характерною особливістю телескопічних витяжок є наявність висувної панелі, яка збільшує площу забору повітря. Для ефективного використання витяжки рекомендується встановлювати її в приміщеннях площею до 23 м², а в разі труднощів із приєднанням до вентиляції використовуйте витяжку в режимі рециркуляції з двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-Е14.
Зручність у повсякденному використанні
Надійне керування та освітлення надає комфорту щоденному використанню витяжки. Механічні клавіші керування дають змогу вмикати та вимикати витяжку й освітлення, а також регулювати швидкість втягування повітря. Крім клавіш, можна вмикати та вимикати витяжку за допомогою телескопічної панелі. Для вашої зручності в ELEYUS BREEZE 1000 50 використали дві галогенні лампи, які вирізняються широкою площею освітлення.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.8 x 49.6 x 27.6-45 см |
| Вага в упаковці | 6.82 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 52 х 37 см |
| Ширина, см | 49.6 |
| Рівень шуму, дБ | 68 |
| Оснащення | З турборежимом Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Галогенова лампа: 2 шт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Емаль |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.