(0) |
Витяжка Kaiser A 7425 Eco, безсумнівно, надасть стиль і елегантність вашій кухні.
Kaiser A 7425 Eco є купольною витяжкою, яка завдяки своїй класичній формі та прекрасним технічним характеристикам відповідає очікуванням найвимогливіших клієнтів.
Висока якість комплектуючих європейського виробництва були використані для виробництва цієї моделі.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 75.5-113.5 х 68 х 47 см |
| Вага | 21.3 кг |
| Вага в упаковці | 24.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 47 х 97 х 53 см |
| Ширина, см | 68 |
| Рівень шуму, дБ | 53/56 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/230 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіодні лампи: 2 х 3 Вт |
| Тип фільтра | Вугільний |
| Продуктивність, куб. м/год | 910 |
| Комплект постачання | Витяжка Перехідник витяжної труби 150-120 мм |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.