(0) |
Витяжка Kaiser A 9416 WBE Eco — потужна та стильна витяжка. Ця модель чудово впишеться в інтер'єр кухні з вбудованими або корпусними меблями.
Kaiser A 9416 WBE Eco має необхідне поєднання функціональних характеристик: забезпечує ефективне очищення повітря, комфортна в роботі та неймовірно проста в догляді.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 68.5-106.5 х 90 х 50 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Вага в упаковці | 16.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 56.5 х 96 х 40.5 см |
| Ширина, см | 90 |
| Рівень шуму, дБ | 56 |
| Оснащення | З рейлінгом (рейкою) |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/230 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Галогенні лампи 2 х 20 Вт |
| Тип фільтра | Вугільний Металевий жирозбиральний |
| Продуктивність, куб. м/год | 910 |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.