(0) |
Витяжка Kaiser EA 644 W Eco, безсумнівно, надасть стиль і елегантність вашій кухні.
Kaiser EA 644 W Eco є телескопічною витяжкою, яка завдяки своїй класичній формі та прекрасним технічним характеристикам відповідає очікуванням найвимогливіших клієнтів.
Висока якість комплектуючих європейського виробництва були використані для виробництва цієї моделі.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 60 х 30.6-45 см |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 12.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35.5 х 66.5 х 31.5 см |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 72 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/250 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіодні лампи: 2 х 0.5 Вт |
| Тип фільтра | Вугільний Металевий жирозбиральний |
| Продуктивність, куб. м/год | 910 |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.