(0) |
Hob2Hood® — абсолютна зручність
Бездротова функція Hob2Hood® забезпечує бездротове з'єднання між варильною поверхнею та витяжкою. Почніть готувати — і витяжка сама підбере параметри для оптимальної швидкості екстракції відповідно до нагрівання варильної поверхні. Вона зробить усю чорну роботу, звільнивши вашу увагу — й ваші руки — для готування.
Функція Бриз тихо освіжить повітря
Відразу ж після закінчення приготування торкніться кнопки «Бриз»; екстракція знизиться до ледь чутного мінімуму та пропрацює ще 60 хвилин. Ви зможете спокійно насолодитися трапезою, тоді як буде йти тихе очищення повітря на кухні.
Потужний двигун, ефективна екстракція
Хоч якими б були ваші вимоги, витяжка ефективно очистить повітря, видаливши з нього кухонні пари. Потужний двигун і висока швидкість — запорука незмінної чистоти повітря. Це — найкоротший шлях до затишної кухні.
Просте сенсорне керування на склі
Стильна панель керування зі скла вирізняється ідеальною інтеграцією. Електронне керування дає змогу швидко і точно відрегулювати настроювання витяжки та режими роботи.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 91.5 - 126 х 59.8 х 40.98 см |
| Вага | 13 кг |
| Вага в упаковці | 19 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 63.5 х 71 х 57 см |
| Ширина, см | 59.8 |
| Рівень шуму, дБ | 63/50/68 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 650 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.