(0) |
Стильна витяжка Perfelli — європейської якості чудово впишеться у дизайн Вашої кухні. Конструктивні особливості похилої витяжки ТМ Perfelli дозволяють комфортно працювати з усією поверхнею плити.
Швидкість легко перемикається за допомогою сенсорних кнопок на панелі керування.
Похила витяжка працює як у режимі відведення, так і в режимі рециркуляції повітря.
Максимальна продуктивність у режимі відведення 1000 куб. м/год, що дозволяє повністю очистити повітря у кухонному приміщенні.
Матеріали, що використовуються у виготовленні корпусу: скло + метал, не вимогливі до догляду. Алюмінієвий жироулавлюючий фільтр встановлений у витяжці придатний для миття в посудомийній машині.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 65.7-87.1 х 59.6 х 45.25 см |
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 6.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 53.8 х 65 х 24 см |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 x 1 Вт |
| Тип фільтра | Жирозбиральний алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Монтажний комплект Жирозбиральний фільтр алюмінієвий Шнур з вилкою Мікрофіша Енергокарта Інструкція Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.