(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.9 х 52.5 х 29.1 см |
| Вага | 6.6 кг |
| Вага в упаковці | 7.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 58 х 34 см |
| Ширина, см | 52.5 |
| Рівень шуму, дБ | 61 - 72 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х200 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2х1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Шнур з вилкою Зворотний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.