(0) |
Під торговою маркою Perfelli виробляється різна побутова техніка. Найпопулярнішими товарами бренда є кухонні витяжки, варильні поверхні та духові шафи. Італійська компанія постачає на ринок спеціальне обладнання — багатофункціональне і дуже зручне Товари відрізняються своєю елегантністю від аналогічної продукції інших виробників.
В процесі виробництва кухонного устаткування застосовуються тільки високоякісні матеріали: досконально оброблений метал, загартоване скло, натуральне дерево, декоративний пластик особливої міцності. Комфорт і чисте повітря в кухні будуть вам забезпечені. Необхідність і цінність таких пристроїв важко переоцінити, адже сторонні запахи та випаровування рідин не додадуть вам зручностей.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.5 х 55 х 27.2 см |
| Вага | 4.55 кг |
| Вага в упаковці | 6.45 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41 х 68.5 х 37.5 см |
| Ширина, см | 55 |
| Рівень шуму, дБ | 47/61 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/115 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | 2х3 Вт LED |
| Тип фільтра | Алюмінієва панель |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Жирозбиральний фільтр Монтажний комплект Шнур з вилкою Інструкція |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.