(0) |
Тільки з часом ми розуміємо, що домашній затишок, спокій і комфорт рідних — безцінні речі, які стоять на першому місці в житті, а наша оселя — не тільки безмовні кам'яні стіни, адже кожен будинок має душу. І якщо душа домівки — це однозначно домашнє вогнище, кухня, то її серцем без вагань можна назвати кухонну витяжку Bora 1200 LED SMD 60 від ТМ ELEYUS.
Ця сучасна й високотехнологічна витяжка безумовно стане не тільки Вашою незамінною помічницею, але й справжньою окрасою кухні. Великою перевагою кухонної витяжки Bora 1200 LED SMD 60 безсумнівно є те, що її бездоганний і ретельно продуманий дизайн ідеально увіллється в кухню будь-якого стилю. Незалежно від того, чи є Ви цінувальником вишуканої класики, чи захоплюєтеся новомодними стилями хай-тек і модерн, чи ж взагалі Ви фанат скандинавського, італійського чи провансового стилю оформлення — кухонна витяжка Bora 1200 LED SMD 60 претендує на гідне місце у Вашій кухні та у Вашому житті. Металева частина кухонної витяжки Bora 1200 LED SMD 60 покрита високоякісною порошковою фарбою, яка захищає метал від корозії.
Завдяки кухонній витяжці Bora 1200 LED SMD 60 Ви назавжди забудете про сторонні запахи у Вашому домі, адже її продуктивність становить 1200 м³/год, що дасть змогу очистити повітря в кухні від пари, диму та гарячого повітря за лічені хвилини, і Ви знову зможете насолоджуватися приємними митями в колі рідних. Витяжка обладнана двома світлодіодними лампами, які мають тривалий термін роботи (понад 25 000 годин) і споживають мало енергії. Світлоелементи класу SMD виробляють природне м'яке світло, що є найбільш сприятливим для організму, та забезпечують мінімальне навантаження на зір. Крім того, лампи належать до поширеної контактної групи GU10, що дає змогу в разі потреби купити лампу в будь-якому магазині освітлювальної техніки та легко її замінити. Інженери-розробники ТМ ELEYUS плідно попрацювали над тим, щоб механічне керування витяжки було максимально зручним і зрозумілим для використання й водночас надійним і довговічним. Крім того, кухонна витяжка Bora 1200 LED SMD 60 стане ідеальним рішенням для власників кухонь з ускладненим приєднанням до вентиляційної шахти, позаяк має можливість працювати в режимі рециркуляції. Щоб забезпечити режим рециркуляції, треба обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW — E15100 і залишити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення.
Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS на відміну від конкурентів надає 5-річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
Ставши щасливим володарем кухонної витяжки Bora 1200 LED SMD 60 від ТМ ELEYUS, Ви переконаєтеся, що не тільки подарували стильний і функціональний аксесуар своєму дому — Ви внесли в нього безцінні речі, а саме чистоту, гармонію і спокій.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 76-119 x 60 x 50 см |
| Вага | 6.3 кг |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57 x 62 x 33 см |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 68 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/226 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED SMD 2х3 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий-жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1200 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка з діаметром 15/12 см Монтажні шурупи та дюбелі Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.