(0) |
Сучасні витяжки ТМ ELEYUS не тільки роблять побут комфортнішим, повітря чистіше, догляд за кухонними меблями легше, а й створюють особливу атмосферу. Створена командою професіоналів кухонна витяжка ELEYUS GEMINI дарує відчуття невагомості, адже повністю вбудовується у кухонну шафку. Видимою залишається панель управління із загартованого скла, покритого високотемпературною керамічною фарбою, лаконічна форма якої надає неповторного характеру теперішньому дизайну кухні.
Сенсорна панель керування та пульт дистанційного керування є вагомими перевагами кухонної витяжки ELEYUS GEMINI — одне натискання та потрібний режим роботи активовано. За допомогою функції таймера відключення зручно запрограмувати автоматичне вимкнення витяжки від 15 до 90 хвилин. Освітлення ELEYUS GEMINI максимально наближене до природного та найбільш сприятливе для вашого зору, адже у витяжці вбудовані дві LED-стрічки з широким кутом розсіювання світла у 170º.
Периметральний тип втягування дозволяє ELEYUS GEMINI легко поглинати зайві запахи та випаровування по всьому своєму периметру, що разом із потужною турбіною, продуктивністю 1200 м³/год, робить свіжим та чистим повітря в кухні площею до 25 м ². Надійний п'ятишаровий алюмінієвий фільтр здатний поглинати більше жиру, тому захищає двигун витяжки. Доступний для ELEYUS GEMINI режим рециркуляції, який впорається з очищенням повітря, навіть якщо відсутня можливість підключення до вентиляційної шахти. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW — E15100 та залиште вільним вихід повітря з турбіни у простір кухні.
Команда TM ELEYUS впевнена у якості своєї продукції, тому незмінною залишається гарантія протягом 5 років, завжди доступна консультація сервісного відділу підприємства та якісна допомога сервісних центрів на всій території України.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 52 х 29.5 см |
| Вага | 7.1 кг |
| Вага в упаковці | 8.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 х 56 х 32.5 см |
| Ширина, см | 52 |
| Рівень шуму, дБ | 69.1 |
| Оснащення | З таймером Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Светодиодная лента: 2 х 3 Вт |
| Тип фільтра | Алюминиевый пятислойный |
| Продуктивність, куб. м/год | Понад 1000 |
| Комплект постачання | Вытяжка Переходник для воздуховода 12/15 см Жировой фильтр Монтажные болты Обратный клапан Инструкция |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.