(0) |
Витяжка RIMINI 60 BK (650) PB SL
Похила витяжка для кухні RIMINI 60 BK (650) PB SL від ТМ Ventolux поєднує в собі гарний дизайн, високу продуктивність і доступну вартість. Ця модель працює за допомогою відведення повітря назовні, що є найефективнішим способом очищення кухні від неприємних запахів.
Кухонна витяжка RIMINI 60 BK (650) PB SL — прекрасний вибір для кухонь невеликого та середнього розміру
Основні переваги витяжки полягають у візуальній привабливості, високій продуктивності та можливості поєднувати витяжку з іншою кухонною технікою й меблями.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35-68 х 60 х 41 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 61 х 32 см |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 51.7 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х110 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2х1 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 650 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон Зворотний клапан |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.