(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 52 х 24.3 см |
| Вага | 6.35 кг |
| Вага в упаковці | 7.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 56.5 х 33.5 см |
| Ширина, см | 52 |
| Рівень шуму, дБ | 62 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х70 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 1 х 2 Вт |
| Тип фільтра | Черный алюминиевый фильтр |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Вытяжка Обратный клапан Монтажный комплект Инструкция Гарантийный талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.