(0) |
Переваги поліуретанової піни
Ефективність унікальної технології AdaptAir і алюмінієвих жирових фільтрів збільшується завдяки особливій поліуретановій піні, яка дає змогу усунути до 98% всіх жирових частинок й інших забруднень і сприяє досягненню класу поглинання А.
Рециркуляція повітря
У режимі рециркуляції витяжка втягує повітря, просочене димом і запахами, фільтрує його та повертає в кухню. У разі, якщо відведення повітря на вулицю або у вентиляційну шахту будинку недоступне, рециркуляція може стати найкращим вирішенням. У такому разі повітря, просочене димом і запахами, проходить через вугільний фільтр, який утримує всі забруднення, і повертається назад до кухні. Рециркуляційні витяжки часто використовуються в багатоквартирних будинках, де відведення повітря на вулицю часто проблематичне. Залежно від інтенсивності використання витяжки вугільний фільтр необхідно замінювати один-два рази на рік.
Що більша потужність, то менший шум
Сьогодні кухня стала «громадським центром» усього дома, тому особлива увага приділяється рівню шуму витяжки. Упродовж останніх років, з огляду на зростання потужності кухонних витяжок, ми ретельно добираємо шумоізоляційні матеріали.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 77.5-107.5 х 60 х 33.5 см |
| Вага | 14.3 кг |
| Вага в упаковці | 18.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 70.8 × 59 × 49.1 см |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 70 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/112 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 1 x 2 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий фільтр, який миється, з поліуретановою піною Вугільний фільтр |
| Продуктивність, куб. м/год | 650 |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.