(0) |
Автопідсвітка AdaptLight
Щоб увімкнути підсвітку, не треба нічого робити
Датчик AdaptLight витяжки Gorenje Simplicity автоматично визначає, що ви перебуваєте перед плитою, і вмикає для вас підсвітку.
Просте очищення фільтрів
Просте обслуговування
Металевий фільтр, який можна мити, зі спеціальною поліуретановою піною вловлює більшу частину забруднень у повітрі.
Швидкий запуск OptiStart
Без тривалих настроювань
Функція OptiStart дає змогу швидко запустити роботу витяжки. Просто натисніть сенсор вмик./вимик., і витяжка відразу увімкнеться на середній швидкості.
Система P.A.S.
Тихо й ефективно
Завдяки системі P.A.S. зона повітропоглинання розташована не тільки в центральній частині, а й по краях витяжки. Це оптимізує споживання енергії, знижує рівень шуму та робить очищення повітря ефективнішим.
Режим рециркуляції
Без запахів на кухні
Якщо відведення забрудненого повітря назовні неможливе, то витяжки Simplicity можна використовувати в режимі рециркуляції. У цьому разі повітря проходить крізь вугільні фільтри, очищується від запахів і парів і повертається назад у кухню.
Сенсорне керування
Керування без кнопок
Витяжка має сенсорне керування. Це надає їй елегантного вигляду й дає змогу легко чистити.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 106.8-139.8 х 59.5 х 37.8 см |
| Вага | 16 кг |
| Вага в упаковці | 19.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 51.2 х 70.7 х 56.1 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 67 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 650 |
| Комплект постачання | Витяжка Експлуатаційні документи |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.