(0) |
Кухонна витяжка ELEYUS Element 700 60 BL від українського бренда ELEYUS — це уособлення стилю, індивідуальності й неповторності вашої домівки. Досконале поєднання високотехнологічного функціонала та м'яких плавних ліній скляного фасаду з загартованого скла з дзеркальним ефектом, покритим високотемпературною керамічною фарбою, подобатиметься покупцям із найвитонченішим смаком.
Продуктивність витяжки ELEYUS Element 700 60 BL на 700 м³/год дасть змогу повністю очистити приміщення кухні від пари, запаху та диму. Крім того, новий периметральний тип втягування дає можливість забрати повітря знизу витяжки, а також із боків і з-під стелі. Якщо у вашій кухні утруднене приєднання до вентиляційних шахт або шахти взагалі немає — режим рециркуляції прекрасно впорається з очищенням повітря без потреби його відведення назовні.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 73-96.5 х 59.6 х 36 см |
| Вага | 7.7 кг |
| Вага в упаковці | 11.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52 х 67.5 х 44.5 см |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 60 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15/12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х150 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Галогенова лампа: 2х35 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Перехідник Жировий фільтр Монтажний комплект Зворотний клапан Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.