(0) |
Висока якість і функціональність, бездоганний стиль і простота у використанні — усе це характеризує продукцію ТМ ELEYUS. Одним із досягнень команди інженерів-розробників торгової марки є телескопічна кухонна витяжка Cyclon 700 60 BL, яка не тільки ідеально доповнить кухню в будь-якому стилі, але й стане Вашою незамінною помічницею.
Телескопічна кухонна витяжка Cyclon 700 60 BL має широку низку переваг, які не залишать байдужим навіть найвибагливішого покупця. Насамперед варто зазначити, що висота вбудованої частини становить лише 138 мм, що дасть змогу без зусиль умонтувати витяжку до стандартної шафки для вмонтовуваної техніки. Однак конструктори ТМ ELEYUS зробили майже неможливе — помістили до цього надкомпактного корпусу високопотужну турбіну продуктивністю 700 м³/год, що не має аналогів на сучасному ринку кухонних витяжок. Сучасний і надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю й дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні напрямні нового покоління, відмітними рисами яких є нульове потрапляння на них жиру та легкий рух панелі. Кухонна Cyclon 700 60 BL пофарбована високоякісною порошковою фарбою, що не тільки надає їй привабливий зовнішній вигляд, але й захищає метал від корозії й робить його надзвичайно довговічним.
Зручне й надійне механічне керування зробить користування витяжкою суцільним задоволенням. Витяжка Cyclon 700 60 BL обладнана двома галогенними лампами, вмикати та вимикати які можна не тільки за допомогою головного вимикача, але й висуненням панелі. Також варто зазначити, що витяжка Cyclon 700 60 BL м'яко, але ефективно освітить Вашу кухню без потреби увімкнення самого пристрою.
Кухонна витяжка Cyclon 700 60 BL може працювати у двох режимах — у режимі відведення повітря й рециркуляції. Саме режим рециркуляції назавжди розв'яже проблему очищення повітря в приміщеннях з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції, потрібно обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW — E14 і зробити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення. Команда ТМ ELEYUS подбала, щоб компактний корпус телескопічної витяжки Cyclon 700 60 BL вмістив у себе всі можливі переваги, а 5-річна гарантія з високим рівнем сервісного обслуговування позбавила Вас непотрібних клопотів на тривалі роки.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.8х59.6х27.6 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 8.15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 50.7 - 62.1 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15/12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1x150 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Галогенова лампа: 2 x 35 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Перехідник Жировий фільтр (2 шт.) Зворотний клапан Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.