(0) |
Налаштування витяжки — це просто
Легкодоступне й інтуїтивно зрозуміле електронне регулювання функцій витяжки. Регулювання освітлення або швидкості вентилятора: швидкий і гнучкий підхід до готування.
Енергоефективно та яскраво
Енергоефективні світлодіоди ідеально підходять для кухні. Яскраві, довговічні та неймовірно енергоефективні, вони є невіддільною частиною сучасного будинку.
Надійно зменшує випаровування на кухні.
Готуйте, їжте та відпочивайте в чистішій атмосфері, вибравши цю ефективну витяжку. Надійний двигун ефективно зменшує кількість випарів, що зробить проведений на кухні час приємним як ніколи.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 76.5 - 107 х 59.8 х 45 см |
| Вага | 7.1 кг |
| Вага в упаковці | 8.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 55 x 66 x 31 см |
| Ширина, см | 59.8 |
| Рівень шуму, дБ | 66 |
| Оснащення | З рейлінгом (рейкою) |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х120 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED, 2 шт. |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий фільтр, 2 шт. Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 420 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.