(0) |
Функціональна, компактна, стильна — все це про витяжку HTL 6615 BL 1000 LED від ТМ "MINOLA". Ця витяжка буде прекрасним вибором для людей із кухонними приміщеннями невеликих розмірів.
Витяжка MINOLA HTL 6615 BL 1000 LED має низку особливостей:
У комплекті присутній алюмінієвий фільтр, який дає змогу ефективно боротися з кіптявою.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5х26.1х29.7~46.3 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Вага в упаковці | 8.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 64 x 32.5 x 35.5 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 52-64 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х230 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | LED, 2 х 2 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий Вугільний фільтр (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.