(0) |
Найкращі матеріали та технології об'єднані в повновбудованій витяжці BI 5453 BL 850 LED Strip від Perfelli. Вона очищає повітря від неприємних запахів та випарів під час та після приготування страв, а також підтримує свіжість у приміщенні.
Крім свого основного завдання, такі кухонні витяжки виконуватимуть ергономічну функцію та дадуть змогу раціонально використати простір у зоні над варильною поверхнею.
Дизайн
Модель витяжки поєднується з будь-яким дизайном, не порушуючи гармонії інтер'єру. Найчастіше витяжка кухонна монтується в навісну шафу, тому основні елементи витяжної конструкції є непомітними.
Витяжки на кухню вирізняються не тільки дизайном, а ще й своєю конфігурацією, яка містить:
Модель видає шум комфортного рівня, що не перевищує 64 дБ. Вона може працювати у двох режимах:
Швидкість роботи
Витяжка працює на трьох різних швидкостях, що дає змогу господині вибирати потрібну інтенсивність очищення повітря залежно від його забрудненості.
Перша швидкість забезпечує найменшу продуктивність, тому використовується тоді, як у повітря потрапляє мінімум забруднень. Сюди належить, наприклад, повільне варіння, тушкування або повільне тушкування під кришкою.
Друга, відповідно, вмикається здебільшого і призначена для середньоінтенсивного приготування їжі на двох конфорках без викидів у повітря густих клубів пари та диму.
Третя швидкість активується в процесі інтенсивного готування з великою кількістю кіптяви та гару.
Освітлення
Сучасне освітлення представлене двома LED-лампами потужністю 1.5 Вт кожна. Підсвітка є комфортною для очей та працює як додаткове джерело освітлення на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази вищий, ніж у звичайних ламп, а споживання енергії є мінімальним. Крім того, світлодіоди добре витримують активну експлуатацію.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 52 х 28 см |
| Вага | 6.35 кг |
| Вага в упаковці | 7.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.5 х 55.5 х 33.5 см |
| Ширина, см | 52 |
| Рівень шуму, дБ | 56 - 64 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 х 100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий фільтр з неіржавкою перфорацією |
| Продуктивність, куб. м/год | 850 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Монтажний комплект Шнур з вилкою Енергокарта Мікрофіша Інструкція Гарантійний талон |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.