(0) |
(0) |
Витяжні шафи Franke підкуповують своїм дизайном, простотою в догляді та прекрасними технічними характеристиками. Елегантний зовнішній вигляд відповідає сучасним тенденціям. Якісна обробка поверхні витяжок є відмітною ознакою Franke.
Усі витяжки Franke мають два режими роботи: відведення або рециркуляції. У разі встановлення витяжної шафи в приміщенні без виходу назовні, для видалення запахів можна змінити функцію витяжки щодо відведення на фільтрацію (рециркуляцію).
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 91.5-117.2 x 89.8 x 38.5 см |
| Вага | 14 кг |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 49.3 x 97 x 49 см |
| Ширина, см | 89.8 |
| Рівень шуму, дБ | 69 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15/12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/140 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 x 1 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 918 |
| Комплект постачання | Витяжка Короб завдовжки 400 мм: 2 шт Повітровід-перехідник: 15/12 см Шнур: 1 м Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.