(0) |
Привабливий дизайн
Різноманітний дизайн витяжок Grunhelm пропонує невичерпні можливості для оформлення будь-якого кухонного інтер'єру: від класики до хай-теку. Комбінація привабливого дизайну та благородних матеріалів гармонійно доповнить вашу кухню.
Жироуловлювальний фільтр з алюмінію
У витяжці, насичене жирами та запахами, повітря спочатку проходить через металевий жироуловлювальний фільтр, який захищає внутрішню частину витяжки та повітропроводи від забруднень. Для чищення фільтр необхідно просто вийняти та помити в посудомийній машині.
Ця витяжка може працювати у двох режимах:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 75-115 х 60 х 36 см |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 11.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Пульт ДК Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 58 х 63 х 39 см |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/130 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 8 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 650 |
| Комплект постачання | Витяжка Пульт ДК Монтажний кріплення Два короби Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.