(0) |
Повновбудована витяжка Perfelli BIET 5854 1200 LED – приваблює дизайном та сучасним підходом у розробці витяжок для всіх, хто бажає зробити свою кухню стильною та функціональною. При високій потужності з вільним виходом повітря в 1200 м3/год витяжка має досить низький рівень шуму – 70 дБ. Витяжка бездоганно виконує свої функції за лічені хвилини. Вона очищає повітря від неприємних запахів та випарів під час та після приготування, підтримуючи свіжість у приміщенні. Стандартна ширина пристрою – 52 см, що дозволяє використовувати її на кухні будь-яких розмірів.
Крім свого основного завдання, такі кухонні витяжки мають ергономічні властивості, тому дозволяють раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею.
Оформлення та дизайн
Ми пропонуємо модель, що вбудовується, витяжки, яка поєднується з будь-яким дизайном, не порушуючи гармонії інтер'єру. У більшості випадків кухонна витяжка монтується в навісну шафу, тому основні елементи витяжної конструкції є непомітними. Крім того, модель виготовлена із високоякісного металу. Цей матеріал має прекрасні декоративні властивості, стійкість до корозії, механічного та температурного впливу.
Повновбудовувані витяжки на кухню відрізняються не тільки дизайном, а ще й своєю конфігурацією, яка включає:
Режими роботи
Рівень шуму витяжки не перевищує 62 дБ та є комфортним для людини та свійських тварин. Витяжка може працювати в режимі відведення повітря, при якому забруднене повітря виводиться назовні через гнучкий трубопровід, або в режимі рециркуляції з використанням вугільного фільтра.
Робота пристрою в режимі рециркуляції здійснюється лише за рахунок використання вугільного фільтра, який можна придбати окремо.
Швидкість роботи
Витяжка для кухні Perfelli BIET 5854 1200 LED працює на трьох різних швидкостях, що дозволяє господині вибирати потрібну інтенсивність очищення повітря залежно від його забрудненості.
Освітлення
Сучасне освітлення представлене двома LED-лампами потужністю 4 Вт кожна. Підсвічування є комфортним для очей і працює як додаткове джерело освітлення на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази вищий, ніж у звичайних ламп, а споживання енергії мінімальне. Крім того, світлодіоди досить стійкі за активної експлуатації.
Простота експлуатації
Керувати моделлю – зручно та легко. На передній панелі розташовується електронне управління, де знаходяться кнопки перемикання швидкостей роботи витяжки, увімкнення освітлення та вимкнення приладу.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 52 х 28.6 см |
| Вага | 6.35 кг |
| Вага в упаковці | 7.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Електронне Пульт ДК |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 х 58 х 33.5 см |
| Ширина, см | 52 |
| Рівень шуму, дБ | 70 |
| Оснащення | З дисплеєм З таймером Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/300 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 4 Вт |
| Тип фільтра | Чорний алюмінієвий фільтр |
| Продуктивність, куб. м/год | 1200 |
| Комплект постачання | Витяжка Мікрофіша Монтажний комплект Зворотній клапан Пульт ДУ Енергокарта Гарантійний талон Інструкція |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Метал |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.