(0) |
Команда професіоналів Eleyus постаралася, щоб процес перевтілення звичайнісінької та повсякденної кухні на маленьку оазу спокою й релаксу був максимально легким і приємним, і саме з думкою про вас створила кухонну витяжку Viola 750 50 BL.
Кухонна витяжка Viola 750 50 BL просто й невимушено увіллється до вашого дому, створить у ньому атмосферу затишку та спокою, атмосферу місця, до якого завжди хочеться повертатися. Завдяки багаторічному досвіду інженерів-розробників Eleyus досконалі форми цієї витяжки органічно впишуться до будь-якого інтер'єра незалежно від стилю і водночас залишатимуться вишуканим акцентом і родзинкою вашої кухні.
Продуктивність кухонної витяжки Viola 750 50 BL становить 750 м³/год, а це означає, що зайві запахи в кухні, а також пара, дим і гаряче повітря більше не дошкулятимуть вам, адже її продуктивність становить. Крім того, кухонна витяжка Viola 750 50 BL стане ідеальним рішенням для власників кухонь з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти, позаяк має змогу працювати в режимі рециркуляції. Щоб забезпечити режим рециркуляції треба обладнати витяжку двома вугільними фільтрами Eleyus FW — E1575 і залишити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення.
Витяжку обладнано двома галогенними лампами, які не тільки якісно освітлюватимуть кухню під час приготування їжі, але й створять м'яку та затишну атмосферу для відпочинку. Надійна кнопкова панель керування витяжки вирізняється своєю зручністю й довговічністю. Металеву частину кухонної витяжки Viola 750 50 BL покрито високоякісною порошковою фарбою, яка захищає метал від корозії.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 69,5-87,5х49,6х48 см |
| Вага | 7.0000 кг |
| Тип | Купольна |
| Серия | Viola |
| Тип керування | Кнопкове |
| Ширина, см | 49.6 |
| Рівень шуму, дБ | 57.3 - 65.2 |
| Діаметр повітропроводу | 15.0000 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3.0000 |
| Тип освітлення | галогенні лампи: 2х35 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 750 |
| Комплект постачання | Витяжка кухонна Посібник з експлуатації Гарантійний талон Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка з Ø 150 мм на Ø 120 мм Монтажні гвинти |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.