(0) |
Компактна
Телескопічна витяжка ELEYUS BREEZE G 700 відрізняється вдалим поєднанням потужної турбіни та компактного корпусу. Наші інженери продумали конструкцію витяжки для мінімальних просторових витрат на вашій кухні, адже її вбудована частина складає всього 138 мм, що дозволяє легко встановити її навіть у стандартні кухонні шафи.
Продуктивність
Чисте та свіже повітря гарантоване, оскільки ELEYUS BREEZE G 700 оснащений потужною турбіною з робочою продуктивністю 700м3/год. Ви можете налаштувати інтенсивність повторення самостійно, оскільки доступні дві швидкості. Для ефективного використання витяжки рекомендується монтувати її у приміщеннях площею до 18 м², а у разі складнощів із підключенням до вентиляції використовувати витяжку в режимі рециркуляції з двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E14.
Декоративна телескопічна панель
Характерною особливістю телескопічних витяжок є наявність ґратчастої панелі, що розширює площу рекультивації повітря. Прокладка із загартованого скла на панелі витяжки гармонійно виглядає в інтер'єрі, а також приємно тішить господиню легким прибиранням.
Зручність у повсякденному використанні
Надійне керування та освітлення додають комфорт щоденному використанню витяжки. Механічні клавіші керування дозволять вмикати та вимикати витяжку плити та освітлення, а також регулювати швидкість повторного відведення повітря. Крім вимикачів, можна вмикати або вимикати витяжку за допомогою телескопічної панелі. Для вашої зручності на ELEYUS BREEZE G 700 ми використали дві галогенні лампи, що відрізняються широкою областю освітлення.
Гарантія 5 років
ELEYUS – український виробник, який впевнений у якості своєї продукції та тому надає клієнтам 5-річну гарантію на вбудоване обладнання. Для зручності користувачів існує широка мережа сервісних центрів та сервісний відділ компанії, який завжди готовий допомогти!
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.8 х 59.6 х 27.6-45 см |
| Вага | 5.7 кг |
| Вага в упаковці | 6.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 62.5 х 38 см |
| Ширина, см | 59.6 |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/220 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Галогенні лампи: 2 x 35 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Пластикове перехідне сопло з Ø 150 мм до Ø 120 мм Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Емаль Скло |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 18 |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.