(0) |
Стильна витяжка Perfelli - європейської якості відмінно впишеться в дизайн вашої кухні. Конструктивні особливості купольної витяжки ТМ Perfelli дозволяють комфортно працювати з усією поверхнею плити.
Витяжка працює як у режимі відведення, так і в режимі рециркуляції повітря.
Максимальна продуктивність у режимі відведення 700 куб. м/год, що дозволяє повністю очистити повітря у кухонному приміщенні.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 53.6-87.6 х 49.7 х 45.2 см |
| Вага | 4.8 кг |
| Вага в упаковці | 6.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52.3 х 55 х 24.5 см |
| Ширина, см | 49.7 |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 x 1 Вт |
| Тип фільтра | Алюминиевый фильтр |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Вытяжка Обратный клапан Монтажный комплект Шнур с вилкой Инструкция Микрофиша Энергокарта Гарантийный талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.