(0) |
Компанія Interline пропонує побутову техніку ексклюзивної якості, оскільки її виробництво ведеться на лініях, сконструйованих з урахуванням останніх технологічних досягнень.
Всі виробничі потужності відповідають вимогам:
Витяжка INTERLINE ALTEA BK A 60 PB/GL/A здатна очистити за годину 750 куб. м повітря. Крім того, модель має кнопкове керування й LED-підсвітку.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 78.7-113.7 х 59.5 х 30.2 см |
| Вага | 12.9 кг |
| Вага в упаковці | 13.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 51.5 х 62 х 36.5 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 x 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий касетний |
| Продуктивність, куб. м/год | 750 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Короб (регульований за висотою) Жировий фільтр 3-шаровий Зворотний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.