(0) |
Телескопічна витяжка ELEYUS BREEZE 700 50 добре доповнює стиль кухні й ефективно очищає повітря від небажаних запахів. Продуктивність витяжки становить 700 м³/год, що дає змогу очистити повітря на кухні площею до 18 м². Крім того, доступний режим рециркуляції повітря. Для його забезпечення треба обладнати витяжку двома фільтрами ELEYUS FW-Е14 та залишити вільним вихід повітря до приміщення кухні.
Витяжка обладнана двома галогенними лампами потужністю 35 Вт кожна. Механічне клавішне керування витяжкою просте, зручне та надійне. На корпусі розташовані дві клавіші — перемикач швидкостей (2 швидкості) і клавіша вмикання/вимикання світла.
Корпус витяжки ELEYUS BREEZE 700 50 є класичним для телескопічних витяжок ТМ ELEYUS, його висота становить 138 мм, що дає змогу легко вбудувати її в стандартний модуль для вбудованої техніки. Витяжка представлена в розмірі 50 см. Сучасний та надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю та дизайну, а телескопічна висувна панель забезпечить додаткове втягування.
У своїй продукції ELEYUS використовує високотехнологічні телескопічні напрямні нового покоління, відмінними рисами яких є нульове зажирення та легкий хід панелі. ELEYUS — український виробник, впевнений у якості власної продукції, тому забезпечує покупців гарантією 5 років на вбудовану техніку. Для зручності користувачів працює широка мережа сервісних центрів та відділ сервісу компанії, завжди готовий допомогти!
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.6-45 x 49.6 x 17.8 см |
| Вага | 5.4 кг |
| Вага в упаковці | 6.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52 х 24 х 37 см |
| Ширина, см | 49.6 |
| Рівень шуму, дБ | 62 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15/12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/150 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Галогенова лампа: 2 х 35 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жирозбиральний Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Комплект постачання | Витяжка Посібник з експлуатації Гарантійний талон Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка зі 150 мм на 120 мм |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Емаль |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.