(0) |
Декоративна витяжка WDS 6230 BL 1000 LED від Weilor прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр кухні.
Витяжка WDS 6230 BL 1000 LED має низку особливостей:
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85-125 х 59.5 х 40.7 см |
| Вага | 16 кг |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52 х 65 х 48 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 52-64 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х230 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED, 2 х 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Пульт ДК Монтажний комплект Гарантійний талон Інструкція Зворотний клапан Повітровід пластиковий |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.