(0) |
Автопідсвітка AdaptLight
Щоб увімкнути підсвітку, не треба нічого робити
Датчик AdaptLight витяжки Gorenje Simplicity автоматично визначає, що ви перебуваєте перед плитою, і вмикає для вас підсвітку.
Просте очищення фільтрів
Просте обслуговування
Металевий фільтр, який можна мити, зі спеціальною поліуретановою піною вловлює більшу частину забруднень у повітрі.
Швидкий запуск OptiStart
Без довгих налаштувань
Функція OptiStart дає змогу швидко запустити роботу витяжки. Просто натисніть сенсор вмик./вимик., і витяжка відразу увімкнеться на середній швидкості.
Режим рециркуляції
Без запахів на кухні
Якщо відведення забрудненого повітря назовні неможливе, то витяжки Simplicity можна використовувати в режимі рециркуляції. У цьому разі повітря проходить крізь вугільні фільтри, очищується від запахів і парів і повертається назад у кухню.
Сенсорне керування
Керування без кнопок
Витяжка має сенсорне керування. Це надає їй елегантного вигляду й дає змогу легко чистити.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 80-104 х 89.8 х 45.5 см |
| Вага | 16.7 кг |
| Вага в упаковці | 22.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Т-подібна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 54.1 х 100.6 х 49.3 см |
| Ширина, см | 89.8 |
| Рівень шуму, дБ | 70 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 650 |
| Комплект постачання | Витяжка Експлуатаційні документи |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.