(0) |
Режим роботи відпрацьованого повітря
Металевий жировий фільтр очищає пару та запахи, поглинаючи жирні компоненти та інші дрібні частки в кухонних газах. У разі потреби повітровипускні труби можуть бути приєднані до відвідного повітроводу або спрямовані назовні.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27-49 х 110 х 70 см |
| Вага | 30 кг |
| Вага в упаковці | 32.28 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 120 х 78 см |
| Ширина, см | 110 |
| Рівень шуму, дБ | 74 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х380 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіодні лампи |
| Тип фільтра | Металевий жирозбиральний фільтр Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 1250 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.