(0) |
Ця витяжка чудово підійде людям, які не бажають встановлювати витяжку до стіни або не мають для цього вільного простору. Inca Smart FBI 525 GR повністю вбудовується в шафку. Важливою перевагою цієї витяжки є те, що її ширина збігається з більшістю кухонних шафок.
Витяжка обладнана потужним мотором, що дозволяє очистити кухонне приміщення великої площі, та енергоощадним освітленням. Тому витяжка ефективно очищатиме повітря, створить додаткове освітлення варильної поверхні та буде економно використовувати енергоресурси.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.4 x 52.2 x 28.6 см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Повзункове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.5 x 60.5 x 37 см |
| Ширина, см | 52.2 |
| Рівень шуму, дБ | 67 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/125 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 4 Вт |
| Тип фільтра | Алюминиевый жировой |
| Продуктивність, куб. м/год | 501 |
| Комплект постачання | Вытяжка Монтажный комплект Шнур питания с вилкой Инструкция Гарантийный талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.