(0) |
Стильна витяжка PERFELLI — європейської якості чудово впишеться у дизайн вашої кухні. Конструктивні особливості вбудованої витяжки ТМ PERFELLI дозволяють комфортно працювати з усією поверхнею плити.
Швидкість легко перемикається за допомогою кнопкового керування.
Витяжка працює як у режимі відведення, так і в режимі рециркуляції повітря.
Максимальна продуктивність у режимі відведення 850 куб. м/год, що дозволяє повністю очистити повітря у кухонному приміщенні.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 74.9-87.7 х 59.5 х 41.2 см |
| Вага | 8.4 кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 49.5 х 63.7 х 42 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Рівень шуму, дБ | 59 |
| Оснащення | З таймером |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/115 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 х 1 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 750-1000 |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Мікрофіша Енергокарта Інструкція Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.