(0) |
Повновбудована кухонна витяжка Minola HBI 5327 GR 800 LED обладнана одним мотором оптимальною потужністю 135 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря становить 800 м3/годину. Це дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
*Використання режиму рециркуляції витяжки можливе лише після встановлення вугільного фільтра, який продається окремо. Для вашої витяжки також можна підібрати відповідний вугільний фільтр від виробника Minola.
Алюмінієвий фільтр
Кухонна витяжка Minola HBI 5327 GR 800 LED обладнана тришаровим жировим алюмінієвим фільтром. Він забезпечує надійний та ефективний захист двигуна та інших деталей витяжки від потрапляння жиру та бруду.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 52.5 х 28.5 см |
| Вага | 4.81 кг |
| Вага в упаковці | 5.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.5 x 55 х 31.5 см |
| Ширина, см | 52.5 |
| Рівень шуму, дБ | 50 - 65 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/135 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 2 x 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Продуктивність, куб. м/год | 800 |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотній клапан Монтажний комплект Шнур з вилкою Інструкція Мікрофіша Гарантійний талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.