(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31х60х50 см |
| Вага | 17.6000 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Ширина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 66 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15.0000 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х280 Вт |
| Кількість швидкостей | 4.0000 |
| Тип освітлення | Галогенні лампи: 2x20 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий фільтр Вугільний (до комплекту не входить) |
| Продуктивність, куб. м/год | 645 |
| Комплект постачання | Інструкція |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.